Origod avdeling Florø
Industrivegen, Havreneset i Florø, 2 km frå sentrum.
I enden av Industrivegen ser du eit skilt som viser vegen til oss.

Fakturaadresse for begge avdelingane: 

Origod AS Postboks 274

6902 FLORØ

Telefon: 57 75 21 40

E-post: post@origod.no 

Origod avdeling Førde ligg på Øyrane 2 i Førde sentrum.

Direkte post til avd Førde: 

Origod AS avd Førde, postboks 109

6801 Førde

Tlf 57 83 36 00

Disponent Petter Refsnes

Tlf: 57 75 21 43
Mobil: 918 08 644
petter.refsnes@origod.no

Flora Alderssenter Havglytt:

Tlf: 57 75 02 40
havglytt@origod.no

Kontaktpersonar mekaniske tenester:

Petter Refsnes
Disponent

Tlf: 57 75 21 43 – 918 08 644
petter.refsnes@origod.no

Frode Ryland
Produksjonssjef

Tlf: 940 15 823
frode.ryland@origod.no

Hans Jørgen Prestrud

hans.jorgen.prestrud@origod.no

John Rune Holm

john.rune.holm@origod.no

Kontaktpersonar Arbeid & Inkludering:

Ole Morten Strømmen
Næringslivkontakt

Tlf: 940 15 824
ole.morten.strommen@origod.no

Anne Solheim Kleppe
Personalkonsulent

Tlf: 940 15 826
anne.kleppe@origod.no

Joakim Sundsøy, Origod Florø

Joakim Berg Sundsøy
Jobbkonsulent

Tlf: 940 15 830
joakim.sundsoy@origod.no

Laila Andersen
Rettleiar

Tlf: 940 15 827
laila.andersen@origod.no

Jan Midtbø - Origod Florø

Jan Midtbø
Rettleiar

Tlf: 57 75 21 47
jan.midtbo@origod.no

Flora Aldersenter Havglytt:

Anja Runde, driftsleiar Havglytt - Origod

Anja Runde
Driftsleder Havglytt

Tlf: 57 75 02 40
anja.runde@origod.no

Styret i Origod AS